StudyExpo Nedir?

StudyExpo, yurtdışında eğitim almayı düşünen öğrenciler için eşsiz bir fırsat sunan bir fuar organizasyonudur. Bu fuarlar, dünyanın en prestijli dil okulları ve üniversitelerin temsilcileriyle yüz yüze görüşme imkanı sunar. Ayrıca, ilgilenilen programa odaklanmış temalar, ücretsiz danışmanlık hizmetleri ve cazip indirimler gibi avantajlar sunar.  StudyExpo fuarları, yurtdışı eğitim hedeflerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler için bir kaynak ve rehberlik platformudur.

StudyExpo ne zaman gerçekleşecek?

StudyExpo, 7 Ekim 2023 Cumartesi günü InterContinental, Taksim ve 8 Ekim 2023 Pazar günü Hilton Kozyatağı otellerinde, 13:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

StudyExpo’da sizinle yüz yüze görüşebilir miyim?

Elbette! ELMiEDU olarak iki gün boyunca ViZEPRO standlarında sizlere yurtdışı hayalleriniz için yardımcı olacağız. Alanında uzman danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde görüşebilir ve yurtdışı planlarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

StudyExpo için ücretsiz davetiyemi nasıl edinebilirim?

StudyExpo’ya katılım ücretsizdir. Okul temsilcileriyle yüz yüze görüşebileceğiniz bu fuara katılım için aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz davetiyenizi edinebilirsiniz. Katılım için edindiğiniz davetiyeyle fuara giriş yapabilirsiniz.

logo turuncu (s)
logo mavi (s)
studyexpo

Ücretsiz danışmanlık için şimdi başvurun

X