Malta Summer Camp programı nedir?

Malta Summer Camp (Yaz Kampı), 7-17 yaş aralığında çocukların ister yalnız başına ister ebeveynleriyle beraber İngilizce eğitimi alabildikleri, eğitim alırken de Malta’nın eşsiz güneşiyle tatilin keyfini çıkarabilecekleri bir programdır.

Malta Summer Camp programı neler sunmaktadır?

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun konaklama seçenekleri, esnek eğitim takvimi ile dilediğiniz zaman, size uygun koşullarda eğitim alabilirsiniz. Birden fazla okul alternatifimizle eğitim ücretlerini ve durum karşılaştırması yapabilir ve sizin için en iyi olanı tercih edebilirsiniz

Program, İngilizce dil becerilerini geliştirmeyi, dünya çapında yeni arkadaşlar edinmeyi ve daha akıcı bir şekilde iletişim kurmayı hedefliyor. Sınıflar, modern ve konforlu bir öğrenme ortamı sunmak için donatılmıştır. Öğrenciler, İngilizce seviyelerine göre sınıflara yerleştirilir ve dil becerilerini geliştirmek için çeşitli aktivitelerle desteklenirler.

Malta Summer Camp pakete neler dahildir?

Rezervasyonlu konaklama, havaalanı karşılama, karşılama gecesi, kurs materyalleri, kurs sertfikası, hoş geldiniz paketi, 7/24 öğrenci destek ve sosyal yardım, ücretsiz wi-fi, ücretsiz t-shirt, beach club (yaz sezonu) (pazartesi-cuma ücretsiz giriş, cumartesi – pazar ücretli giriş) Boş zaman programı, Pazar hariç günlük aktiviteler, günlük ulaşım

Malta Summer Camp için ücretler nasıldır?

Ücretlendirme; eğitim sürenize, tercih ettiğiniz okula, pakete ve konaklama seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki butonu kullanarak bizimle iletişime geçebilir, hem paketle ilgili ücretsiz bir şekilde detaylı bilgi alabilir hem de profilinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir fiyat teklifi alabilirsiniz.