İspanya Dil Okulları

İspanya dil okulları ile kursa gittiğiniz zaman İspanyolca öğreneceğinizin garantisini zaten siz kendi kendinize vermiş oluyorsunuz. Madrid, Barcelona ve Malaga’nın şehir merkezinde bulunan İspanya dil okulları sizlere modern, ferah ve az öğrencili sınıflarda deneyimli öğretmenlerle ders yapma olanağı sunuyor. Seviyeniz ne olursa olsun İspanya’da dil kursu alarak hem dili yaşayarak pratik edebilir hem de dilerseniz size sunduğumuz ekstra olanaklardan yararlanacaksınız.

İspanya her köşesi güzelliklerle dolu bir ülkedir; mükemmel bir hava, canlı ve sosyal yaşam, dünyanın en iyi yemekleri, dost canlısı ve sıcak bir halk, zengin ve kültürel gelenekler, büyüleyici bir tarih ve Akdeniz’in en güzel kumsallarına sahiptir.

İspanya’da dil eğitimi aldığınız süre boyunca, staj programları ve sınav hazırlık kursları gibi birçok seçenekten yararlanabilir ve dil eğitimine ek olarak kendinizi başka bir alanda da geliştirebilirsiniz. İspanya’da dil okullarına başvurarak 2 hafta – 1 yıl kadar dil eğitimi alabilirsiniz.

Neden İspanya?

Avrupa Birliğine dahil olmasından dolayı İspanya’da eğitim almak için aldığınız Schengen vizesi ile bir çok Avrupa ülkesini gezebilir ve eğitiminizi aynı zamanda bir Avrupa turuyla taçlandırabilirsiniz. İspanya dil okulları öğrenciler için düzenlediği sosyal aktiviteleriyle de öğrencilerine eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.